PRODÜKSİYON SERVİSİ
TANITIM FİLMLERİ
Firma ve Şirketlerin , sanayi kuruluşlarının , üretim tesislerinin ve fabrikaların , yeni ürünlerin ve fuar sunumlarının , farklı dil seçenekleriyle beraber ; kuruluş öykülerini , üretim aşamalarını , hizmet anlayışlarını , başarılarını , yöneticilerine ait röportajlarını , vizyon ve ideallerini , özel bir kalite ve prestij algısı oluşturarak - özlü ve anlaşılır bir formatta -video , animasyon , seslendirme ve müzik eşliğinde filmleştirerek VİDEO KARTVİZİTLER haline getirme sürecimizdir.

4K ve UHD yüksek çözünürlükte profesyonel kameralar , Jimmy Kameralar , Drone ve Gerçek Helikopter çekimleriyle alınan görüntüler , WSH kurgu tekniği ile anlamlı ve akışkan bir hikaye formatına alınır. Seslendirmeler , Türkçe , İngilizce , Almanca , Rusça , Arapça , Çince dillerinde ve her ülkenin profesyonel dublaj sanatçısına okutturulmaktadır.

3D animasyon ve VFX çalışmalar ana hatlarıyla kendi ekibimizle yapılmakla beraber , yurtdışındaki ödüllü ve büyük kariyer sahibi çözüm ortaklarımızla POST PRODUCTION ortaklığıyla hızlı ve ileri düzey kalitede yapılmaktadır.

Müzikler , kendimize ait kütüphanemizden , yahut dilerseniz sadece size özel, music scoring edilerek üretilir. Türkiyenin en önemli söz yazarı , besteci ve prodüktörlerinden ,ALTAN ÇETİN ile Sound Engineer ve Prodüktör MESUT KAHRAMANOĞLU öncülüğünde üretilen müzikler , filmlerinize büyük ayrıcalık ve farklılık katacaktır ...

Seslendirme, müzik , film scoring , sound fx , surround ve dolby çalışmalarının tamamı film , müzik ve reklam sektörünün sürekli destek aldığı ALTAN ÇETİN Stüdyolarında yapılmaktadır.

KURUMSAL KİMLİK
Firmanızın 360 derece kurumsal ihtiyaçlarını , çokuluslu şirketlerden - yerli büyük kurumlara kadar büyük tecrübe ve donanımızla vermekteyiz.

Branding Package çalışmamızla , kartvizit , şirket görselleri ve logoları , tüm yazılı - basılı materyallerin tasarımı ve üretilmesi konusunda sizlerleyiz.

Logo Animasyon , In break - Out break Teaser , Şirket Logosu , Sound Branding ve Kurumsal Jingle dahil tüm Marka çözümlerinizde profesyonel tecrübemizle yanınızdayız.

3D ANİMASYON
Logo Animasyon , Canlandırma , 3D Görselleştirme ve filmleştirme , mimari 3D animasyon filmler , çizgi film ve animasyon tanıtım filmleri konusunda , herbiri ulusal televizyon tandanslı ekibimizle ve neyin nasıl - ne sürede yapılacağını bilen Creative donanımızla , kalite anlayışıyla çalışmaktayız.

VFX ve CG dahil tüm ileri düzey post prodüksiyon ihtiyaçlarınızda seri ve verimli çözümleri bizde bulabilirsiniz.

REKLAM FİLMİ
Televizyon ve internet mecrası için , gerek konvansiyonel reklam filmleri , gerekse Viral ve sosyal medya filmleri üreterek , tüm medya planlaması ve satınalmasını da en verimli payda ile sunmaktayız.

KAMU SPOTLARI
Sosyal sorumluluk proje filmleri , gönüllü hizmet ve vakıf filmleri ile Kamu tanıtım videoları anlamında , hem kendi formatlarımız , hem de Türkiye haklarını lisansladığımız yabancı formatlı projelerimizle sizleri buluşturabiliriz.

MOTİVASYON VE EVENT / LANSMAN VİDEO PRODÜKSİYONLARI
Dila Event Management çözüm ortaklığında, tüm Event ve Lansman projelerinizde , bütün concept lisansları kendimize ait olan , etkileyici çalışmalarla destekçiniziz.

Halihazırdaki event projeleriniz için ise , sadece prodüksiyon servisimizi kullanabilirsiniz. Motivasyon filmleri , Logo Animasyon , İsim Animasyonları , Sunum-Presentasyonlar,Motion Video , Slide , Watchout ve Barco ile anahtar teslimi çözümlerimizden dilediğinizi seçebilirsiniz.

MÜZİK PRODÜKSİYON/JİNGLE/RADYO SPOTU
Türkiyenin en önemli müzik adamlarından Altan ÇETİN öncülüğünde , Altan ÇETİN stüdyolarında , sizin brieflerinize uygun - özgün üretimlerle tanıtım filmi müzikkeri , Jingle , Corporate music , Ident ( Kurumsal Kimlik Müzikleri ) , filme özel ses tasarımı - sound fx , Surround ve Dolby tasarımlar yapmaktayız.

Sound Engineer ve Producer Mesut KAHRAMANOĞLU tasarımıyla üretimi devam eden ses ve müzik çalışmalarında , tüm mastering işlemleri David Guetta , Avicii gibi dünya starlarının da tercihi olan ,Paris Color Sund stüdyolarında tamamlanmaktadır.

Bunun yanı sıra , radyo spotu anahtar çözümlerimiz , çağrı merkezi ve kapalı devre lisanslı mağazaiçi müzik danışmanlığımız ile sizlerleyiz.

SESLENDİRME - VOICE OVER
Hergün Tv ve Radyolarda , reklam sesi , belgesel sesi - bazen Brad Pitt bazen Jennifer Lopez olarak duyduğumuz üstad dublaj sanatçılarımızla , projelerinize değer ve etki katıyoruz.20'ye yakın Türkçe seslendirmen ve 30'a yakın yabancı dillerdeki seslendirme sanatçılarımızla , 50'ye yakın sanatçı markanızın SESİ oluyor.

Altan Çetin© Altan Çetin Söz yazarı, besteci, aranjör, şarkıcı ve prodüktör